понеділок, 1 червня 2020 р.

Обдарованим дітям Токмака вручили премії міського голови. Фото і відео

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у великій залі Токмацької  міської ради відбулася  зустріч міського голови Ігоря Котелевського  з обдарованими дітьми міста, їх вчителями, тренерами та наставниками.

В заході також взяли участь заступник міського голови, заслужений вчитель України Сергій Степура, начальник відділу молоді і спорту, депутат міської ради Валерій Шаповал.
Міський голова Ігор Котелевський привітав зі святом лідерів учнівської молоді  нашого міста, які гідно провели навчальний рік,  здобули перемоги в  учнівських олімпіадах, інтелектуальних, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.
- Ви наша гордість. Я вами пишаюся, - зазначив  міський голова Ігор Котелевський і вручив  обдарованим школярам  Грамоти і премії.

Відзнаки за високі досягнення у спорті отримали Ангеліна БОНДАРЕНКО (багаторазова чемпіонка місцевих, обласних, республіканських змагань  з вільної боротьби серед дівчат), Максим    ВОЛКОВ ( багаторазовий чемпіон місцевих,  обласних, республіканських змагань  з вільної боротьби серед юнаків),   Станіслав БЕРЛІЗОВ ( багаторазовий призер та переможець  місцевих та обласних змагань з шахів), Максим

МАТВІЄНКО ( багаторазовий чемпіон міста, області, України,  бронзовий призер чемпіонату  Європи  з «Сумо» серед юнаків), Аріна ЄВСТАФІЄВА ( багаторазова чемпіонка місцевих, обласних, республіканських змагань  з вільної боротьби серед дівчат), Євгенія   ШЕНДРІК ( багаторазова чемпіонка місцевих, обласних, республіканських змагань  з гирьового спорту серед дівчат).

За творчі  перемоги в численних  міжнародних музичних фестивалях та конкурсах Грамоти та премії міського голови отримали юні акордеоністи Токмацької дитячої музичної школи Владислав ГРИЦУН,  Іван БУРКОТ, Давид ПУР, юні фортепіаністки Софія ПОГОРЄЛА, Єлізавєта КЛЮЧКО, Карина ШИЛО ( за здобуте ІІ місце в міжнародному  фестивалі-конкурсі «Хортиця – Серце Європи»), учасниця зразкового ансамблю естрадного  танцю «Аеліта» міського Будинку культури  Карина  МЕЛЬНИК (за здобуте І місце в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряне сяйво»).

За високі досягнення в науковій діяльності, перемоги в обласних етапах предметних олімпіад і міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика відзнаки мера отримали: учениця 6-А классу Токмацького ЗЗСО №2 Софія ЗЕЛЕНА ( за перемогу (І місце) в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови  ім. Петра Яцика), учениця 11 класу Токмацького ЗЗСО №5 Анастасія МОСІЯШ (за перемогу (І місце) у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів ‒ членів  Малої академії наук України з відділення  хімії й біології секції «Психологія» та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей), учень 11 класу  Токмацького ЗЗСО №2  Олексій ЗАДОРОЖНІЙ ( за здобуте ІІІ місце в обласному конкурсі учнівської творчості у номінації «Література»), учениця 11 класу Токмацького ЗЗСО №2 Софія УДОВІЧЕНКО (  за здобуте ІІІ місце в обласному етапі
олімпіад з фізичної культури), учениця 10 класу Токмацького ЗЗСО №2 Олександра ДЖОС ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі олімпіад з української мови), учениця 10 класу Токмацького ЗЗСО №5 Олександра БОРИСЕНКО ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Заговори, щоб я тебе побачив»), учениця 10 класу Токмацького ЗЗСО №2 Дар’я ПОХВАЛІТОВА (  за здобуте ІІІ місце в обласному етапі олімпіад з біології та хімії), учень 10 класу Токмацького ЗЗСО №6 Владислав КОШЕЛЬ (  за здобуте ІІ місце в обласному етапі  олімпіад з інформаційних технологій), учениця 9 класу Токмацького ЗЗСО №2 Ольга КІРІЧЕНКО ( за здобуте ІІІ місце у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі  «Стежками Каменяра» ім. І.Франка), учениця 9 класу
 Токмацького НВК №11 Владислава ДЕРГУН ( за здобуте ІІІ місце в обласному конкурсі учнівської творчості у номінації «Література»), учениця 9 класу Токмацького НВК №11 Маргарита ШМАЛЬКО (  за здобуте ІІІ місце в обласному конкурсі учнівської творчості у номінації «Література»),  учениця 9 класу Токмацького ЗЗСО №1 Дарина ГЛОВАЦЬКА ( за здобуте ІІ місце в конкурсі ім. Т.Шевченка), учениця 9 класу
 Токмацького ЗЗСО №5 Олена ПЕТРАЧКОВА ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі олімпіад з хімії), учениця 9 класу Токмацького ЗЗСО №2 Таїсія МАМЧАК (  за здобуте ІІ місце в обласному етапі  олімпіад з української мови), учень 8 класу
 Токмацького ЗЗСО №2 Ярослав ПРИЛУЦЬКИЙ ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі олімпіад з хімії), учень 8 класу Токмацького ЗЗСО №2 Владислав ГРИЦУН ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі олімпіад з біології), учень 8 класу Токмацького ЗЗСО №2 Артем СИЧОВ ( за здобуте ІІІ місце в обласному етапі  олімпіад з німецької мови).

Юнаків і дівчат найкращими словами привітали заступник міського голови, заслужений вчитель України Сергій Степура, начальник відділу молоді і спорту, депутат Токмацької міської ради Валерій Шаповал. За його ініціативи присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Почесного громадянина Токмака, Заслуженого машинобудівника, колишнього генерального директора ВО «Південдизельмаш» Василя Ахрамєєва, якого напередодні токмачани провели в останню путь…