середа, 22 липня 2020 р.

PRO футбол. "Дизеліст" гідно протистояв "Мотору"

22 липня ФК «Дизеліст» ( Токмак) провів черговий матч чемпіонату Запорізької області та зіграв на своєму полі з одним з лідерів турніру - Запорізьким «Мотором».
Це була гра зовсім різних по класу команд. Сильній і досвідченій команді ФК «Мотор» протистояли дебютанти чемпіонату області футболісти токмацького «Дизеліста».

Протистояли гідно, але вразити ворота  суперника, що міцно охоронялися захисниками,  нашим не вдалося. У свою чергу футболісти «Мотора» у першому таймі забили 5 м`ячів, і у другому таймі – 2. Рахунок матчу «Дизеліст» - «Мотор» 0:7.
Після 6 турів ФК «Дизеліст» має у своєму запасі 6 очок ( 2 виграші, 4 – програші) і посідає 8 сходинку у турнірній таблиці чемпіонату області з футболу.