У Пущі-Водиці, на базі
міжнародного дитячого центру «Артек» выдбувся всеукраїнський молодіжний форум
«Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого
виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у
партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною
адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі
результати та ефективність» (DOBRE).
Серед 800 підлітків з усієї України, які відвідали
саміт та центр, була ученицяТокмацької ЗОШ № 2 Вероніка Третяк.
На офіційному відкритті заходу учасників привітали Міністр
молоді та спорту України Ігор Жданов, Голова Київської обласної державної
адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні,
Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц та уповноважений Президента України з прав
дитини Микола Кулеба. Програма заходу поєднувала у собі три блоки: «Бажай»,
«Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь відвідала лекції та воркшопи
від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської
діяльності тощо. Саміт надав можливість
учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з
ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на
локальному, так і на національному рівнях.