пʼятниця, 11 травня 2018 р.

Токмачанка – учасниця молодіжного форуму в українському «Артеку»


У Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек» выдбувся всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  
Серед  800 підлітків з усієї України, які відвідали саміт та центр, була ученицяТокмацької ЗОШ № 2 Вероніка Третяк. На офіційному відкритті заходу учасників привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц та уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Програма заходу поєднувала у собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь відвідала лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.