У
Токмаку за участі команд шкіл нашого міста відбулися змагання Відкритої першості
з волейболу , присвячені Дню Перемоги над фашистською Німеччиною.
Уже
з перших матчів лідерство захопили спортсмени ЗОШ№6 та ЗОШ №5, які виборювали перемогу у додатковій грі. В результаті -перше місце посіли
волейболісти ЗОШ№6, на другому - ЗОШ№5, на третьому - ЗОШ№ 1 і на четвертому -
ЗОШ№ 2. Всі учасники отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.
Змагання відбулися
завдяки підтримці ініціаторів створення федерації волейболу, та її спонсорів -
В.Мікші та М. Забоя.
