Народний депутат України Олександр Вілкул зібрав прекрасних акторів з улюбленого усіма нами фільму «В бой идут одни «старики» та разом з ними організував
спеціальну концертну програму «Від усієї душі» , присвячену Дню Перемоги.
Вже проведено ряд
концертів у містах Дніпропетровської та Запорізької областей. 5 травня творча зустріч акторів легендарного
фільму «В бой идут одни «старики» відбулася у Токмаку, у великій залі
міського Будинку культури. І пройшла з аншлагом.
Актори Вілорий
Пащенко (у фільмі - лейтенант Воробйов) , Рустам Сагдуллаєв ( «Ромео»), Вано
Янтбелідзе (лейтенант Вано Кобахідзе) порадували глядачів ліричними і
жартівливими піснями, що виконували українською, грузинською та узбецькою
мовами. Своїми виступами, спогадами про Маестро Леоніда Бикова і акторів
фільму, які вже полинули у вічність, вони створили дивовижну атмосферу добра, поваги до
подвигу наших батьків і дідів, які у травні 1945 року здобули Велику Перемогу
над фашизмом.
Організатор
заходу, народний депутат Олександр Вілкул та міський голова Токмака Ігор Котелевський привітали присутніх у залі з
наступаючим Днем Перемоги. А потім під гарячі оплески глядачів висловили вдячність фронтовикам, які були
присутні у залі, Миколі Кияну, Марії Мічуріній та Ігорю Страхову, вручили їм
квіти і пам’ятні подарунки.
Пам`ятні подарунки і автографи улюблених
акторів після концерту отримали усі бажаючі.

