субота, 5 травня 2018 р.

Токмак гостинно зустрів улюблених акторів улюбленого фільму









Народний депутат України Олександр Вілкул зібрав прекрасних акторів  з улюбленого усіма нами фільму «В бой идут одни «старики»  та разом з ними організував спеціальну концертну програму «Від усієї душі»  ,  присвячену Дню Перемоги.
Вже проведено ряд концертів у містах Дніпропетровської та Запорізької областей.  5 травня творча зустріч акторів легендарного фільму «В бой идут одни «старики» відбулася у Токмаку, у великій залі міського Будинку культури. І пройшла з аншлагом.
Актори Вілорий Пащенко (у фільмі - лейтенант Воробйов) , Рустам Сагдуллаєв ( «Ромео»), Вано Янтбелідзе (лейтенант Вано Кобахідзе) порадували глядачів ліричними і жартівливими піснями, що виконували українською, грузинською та узбецькою мовами. Своїми виступами, спогадами про Маестро Леоніда Бикова і акторів фільму, які вже полинули у вічність, вони  створили дивовижну атмосферу добра, поваги до подвигу наших батьків і дідів, які у травні 1945 року здобули Велику Перемогу над фашизмом.
Організатор заходу, народний депутат Олександр Вілкул та міський голова Токмака Ігор Котелевський привітали присутніх у залі з наступаючим Днем Перемоги. А потім під гарячі оплески глядачів  висловили вдячність фронтовикам, які були присутні у залі, Миколі Кияну, Марії Мічуріній та Ігорю Страхову, вручили їм квіти і пам’ятні подарунки.
Пам`ятні подарунки і автографи улюблених акторів після концерту отримали усі бажаючі.