понеділок, 29 червня 2020 р.

PRO футбол. А все таки забили гол престижа. Відео і фото

У суботу , 27 червня дебютант  чемпіонату Запорізької області по футболу токмацький «Дизеліст» на своєму полі приймав команду «Ольвія» із Приазовського району.

У нинішньому чемпіонаті області футболісти  «Ольвії» у трьох попередніх іграх обіграли своїх доволі сильних суперників. І націлювалися на перемогу у грі з новачком чемпіонату токмацьким «Дизелістом».
У  першому таймі високого зросту і кремезні захисники «Ольвії» вміло розбивали атаки токмацьких футболістів.
А нападаючі постійно атакували ворота «Дизеліста», закручували комбінації, одна з яких вже у першому таймі стала результативною.
У другому таймі гості не збавили темпу, і забили ще два голи у ворота  «Дизеліста». При рахунку  0:3 наші футболісти «розмочили» ворота «Ольвії» ( гол забив Нікіта  Луценко),  але згодом пропустили ще два м’ячі у свої ворота.
1:5  результат гри токмацького «Дизеліста»  з командою «Ольвія» з Приазовського району.
Відео тут

Після чотирьох турів Приазовська «Ольвія» очолює турнірну таблицю чемпіонату області, а токмацький «Дизеліст» з трьома поразками і однією перемогою посідає 8 місце.